Mokykliniai teorijos ir vairavimo egzaminai

Mokykliniai teorijos ir vairavimo egzaminai yra privalomi ir laikomi pabaigus mokymo kursą. Sėkmingas mokyklinių vairavimo egzaminų išlaikymas – Jūsų vairavimo kursų baigimo pažymėjimas, leidžiantis laikyti valstybinius egzaminus VĮ „Regitra“ bei užtikrinantis sėkmę juose.

Teorijos egzaminas

Mokyklinis teorijos egzaminas laikomas išklausius teorijos mokymo kursą, susipažinus ir puikiai išanalizavus KET testų programą.

Egzaminas susideda iš 30 klausimų, į kuriuos turite atsakyti per 30 min. Egzaminas išlaikytas, jeigu mokinys teisingai atsakė į 24 ir daugiau klausimų, t.y. padarė ne daugiau 6 klaidas ir surinko ne mažiau 80 %. Išlaikius mokyklinį teorijos egzaminą galite registruotis valstybiniam teorijos egzaminui VĮ “Regitra”.

Praktinis vairavimo egzaminas

Praktinis mokyklinis vairavimo egzaminas laikomas pilnai pabaigus praktinio vairavimo kursą ir išsilaikius teorijos mokyklinį egzaminą.

Egzaminas susideda iš dviejų etapų ir yra analogiškas VĮ “Regitra” valstybiniam vairavimo egzaminui. Pirmas etapas – važiavimas ir įgūdžių demonstravimas mokymo aikštelėje. Antras etapas – važiavimas mieste paskirtu maršrutu. Egzamino trukmė – >45 min. Po egzamino mokinys yra ivertinamas, aptariamos egzamino metu padarytos klaidos, pasiruošimas valstybiniam vairavimo egzaminui bei duodamos rekomendacijos. Daromas pilnas mokyklinio egzamino vaizdo įrašas.

*Visi mokykliniai egzaminai yra NEMOKAMI, perlaikymas – mokamas pagal vairavimo mokyklos nustatytą mokestį.

Registracija mokykliniam teorijos egzaminui

Registruotis mokykliniam vairavimo egzaminui

Užsiregistruoti mokykliniam vairavimo egzaminui galite susisiekę telefonu su Jums paskirtu vairavimo instruktorium.

*Iškilus neaiškumams, klausimams prašom kreiptis tel. (8-699) 44332