Atsiliepimai

Daugiau atsiliepimų apie mus galite rasti mūsų “Facebook” paskyroje bei tinklapyje vmreitingai.lt.

Parašykite atsiliepimą

*

Indrė

Sveiki! Labai norėčiau rekomenduoti Vairaldos instruktorių Raimondą. Gaila, jog mokinausi ne šioje mokykloje, o čia lankiausi tik papildomom pamokom. Akivaizdus noras padėti ir sukurta atmosfera – 100 balų. Jei… Skaityti visą “Indrė”

Toma Baliūnienė

Nuoširdžiausia padėka ne instruktoriui, o Mokytojui ARUI už kantrybę, perduotas žinias, tikėjimą manimi, kad aš galiu vairuoti, nors pati savimi abejojau. Ačiū už mokymą vairuoti ne “šiltnamio sąlygomis”, bet… Skaityti visą “Toma Baliūnienė”

Jūratė

Labai dėkoju INSTRUKTORUI ARUI UZ GERAS IR PRAKTIŠKAS PAMOKAS,UZ DIDELE KANTRYBE,NUOŠIRDUS DIDELIS AČIŪ.egzaminas išlaikytas.

Sonata

Buvau paėmusi kelias papildomas pamokas pas instruktorių Raimondą prieš regitros egzaminą. Po pamokų egzaminą išlaikiau iš karto! Instruktorius aiškiai nurodo klaidas, duoda patarimų, į ką atkreipti dėmesį, ypač problematiškose… Skaityti visą “Sonata”

Indrė

Didelis ačiū instruktoriui Arūnui, kuris viską puikiai paaiškindavo, ir kantriai atsakinėjo į kiekvieną iškilusį klausimą. Mokykla tikrai pateisina savo vardą. Vienareikšmiškai rekomenduoju!

Gabrielė

Geriausias pasirinkimas norint išmokt vairuot. Didžiausias ačiū instruktorei Agnei Stankevičiūtei už kantrybę, gera nuotaika ir nuoširdžius patarimus. ❤️

Martynas

Labai dėkui instruktoriui Arui už išsamias ir konstruktyvias pamokas. Visada greitai ir lanksčiai rasdavo laiko pamokoms.
Ir bendrai ačiū visai mokyklai už gerą instruktorių ir operatyviai bei efektyviai… Skaityti visą “Martynas”

Gediminas

Į Vairaldos Vairavimo Mokyklą perėjau iš kitos gana žinomos vairavimo mokyklos. Susisiekus su mokykla papasakojau savo patirtį. Netrukus man paskambino Raimondas, Vairaldos Direktorius. Maloniai ir smagiai pasikalbėjome, labai gerai… Skaityti visą “Gediminas”

Sigita

Labai ačiū instruktoriui Raimondui Vasiliauskui ,už naudingus patarimus ,egzaminas išlaikytas.

Inga

Nuosirdus ACIU sios mokyklos instruktoriams(Raimondui ir Zenonui)uz kantrybe,uz lankstuma derinant laika ir vieta del praktiniu pamoku,uz palaikyma,uz naudingus patarimus,uz popieriaus lapus pilnus taisykliu,uz linksmas istorijas🙂,gera nuotaika, o visu svarbiausia… Skaityti visą “Inga”

Gintarė Jakutavičiūtė

Ačiū instruktoriui Raimondui už pasitikejimą manimi ir nepriekaištingą dėstymą, padedant suvokti daromas klaidas, linkiu sėkmės ir kantrybės su mokinukais ;) nesigailiu Jus pasirinkus, pačios geriausios rekomendacijos ! AČIŪ !!!

Kristina

Irrr… laikydama rankose vairuotojo pažymėjimą, mirtinai užgraužta sąžinės, kad beveik visą savaitę neradau laiko parašyt, prisidedu prie liaupsių instruktoriui Raimondui :) Turėjau du tikrai gerus instruktorius iš kitų vairavimo… Skaityti visą “Kristina”