Atsiliepimai

Daugiau atsiliepimų apie mus galite rasti mūsų “Facebook” paskyroje bei tinklapyje vmreitingai.lt.

Parašykite atsiliepimą

*

Indrė

Didelis ačiū instruktoriui Arūnui, kuris viską puikiai paaiškindavo, ir kantriai atsakinėjo į kiekvieną iškilusį klausimą. Mokykla tikrai pateisina savo vardą. Vienareikšmiškai rekomenduoju!

Gabrielė

Geriausias pasirinkimas norint išmokt vairuot. Didžiausias ačiū instruktorei Agnei Stankevičiūtei už kantrybę, gera nuotaika ir nuoširdžius patarimus. ❤️

Martynas

Labai dėkui instruktoriui Arui už išsamias ir konstruktyvias pamokas. Visada greitai ir lanksčiai rasdavo laiko pamokoms.
Ir bendrai ačiū visai mokyklai už gerą instruktorių ir operatyviai bei efektyviai… Skaityti visą “Martynas”

Gediminas

Į Vairaldos Vairavimo Mokyklą perėjau iš kitos gana žinomos vairavimo mokyklos. Susisiekus su mokykla papasakojau savo patirtį. Netrukus man paskambino Raimondas, Vairaldos Direktorius. Maloniai ir smagiai pasikalbėjome, labai gerai… Skaityti visą “Gediminas”

Sigita

Labai ačiū instruktoriui Raimondui Vasiliauskui ,už naudingus patarimus ,egzaminas išlaikytas.

Inga

Nuosirdus ACIU sios mokyklos instruktoriams(Raimondui ir Zenonui)uz kantrybe,uz lankstuma derinant laika ir vieta del praktiniu pamoku,uz palaikyma,uz naudingus patarimus,uz popieriaus lapus pilnus taisykliu,uz linksmas istorijas🙂,gera nuotaika, o visu svarbiausia… Skaityti visą “Inga”

Gintarė Jakutavičiūtė

Ačiū instruktoriui Raimondui už pasitikejimą manimi ir nepriekaištingą dėstymą, padedant suvokti daromas klaidas, linkiu sėkmės ir kantrybės su mokinukais ;) nesigailiu Jus pasirinkus, pačios geriausios rekomendacijos ! AČIŪ !!!

Kristina

Irrr… laikydama rankose vairuotojo pažymėjimą, mirtinai užgraužta sąžinės, kad beveik visą savaitę neradau laiko parašyt, prisidedu prie liaupsių instruktoriui Raimondui :) Turėjau du tikrai gerus instruktorius iš kitų vairavimo… Skaityti visą “Kristina”

Kamile

Pati geriausia vairavimo mokykla Kaune ir dar geresnis instruktorius RAIMONDAS. Ačiū už kantrybe bei suteiktas žinias. Pasiilgsiu Jūsu! 😊

Busko Danguolė

Dėkinga “Vairaldos” instruktoriui, gerbiamam Petrui už begalinę kantrybę ,atsidavimą savo profesijai ir su didelę meilę perdavimą ją įvairios kartos besimokantiems įsisavinti automobilio valdymą ,vairavimą sudėtingame eisme , skatinimą pasitikėti… Skaityti visą “Busko Danguolė”

Orestas

Ačiū instruktoriui Petrui, kuris nuoširdžiai išmokino vairuoti! Geriausia vieta norint išmokti vairuoti!

Gabija

Nuostabi patirtis besimokant „Vairalda” vairavimo mokykloje! Visad girdėjau, kad kitose mokyklose instruktoriai net atbaido nuo vairavimo praktikos, o čia aš įsimylėjau vairavimą. Mano instruktorius Petras ne tik sugebėjo profesionaliai… Skaityti visą “Gabija”