Atsiliepimai

Daugiau atsiliepimų apie mus galite rasti mūsų “Facebook” paskyroje bei tinklapyje vmreitingai.lt.

Parašykite atsiliepimą

*

Ugnė Klemanskytė

Tikrai nežinau apie geresnę mokyklą, kurioje nėra blogų instruktorių, visi labai šiltai bendraujantys, vairavimo pamokos praeina linksmai, norisi sugrįžti vėl :) Ačiū instruktoriui Giedriui, kuris turėjo tiek kantrybės išmokyt… Skaityti visą “Ugnė Klemanskytė”

Viktorija

Puiki mokykla! Ne veltui tokie geri atsiliepimai. Pradėjau mokytis turbūt po 10m pertraukos, nes prieš tai likau nusivyluis, įsibaiminusi, kompleksuota. Čia man atvėre akis, pakėlė į viršų po suklupimo,… Skaityti visą “Viktorija”

Lina

Dėkoju instruktoriui Zenonui, padėjusiam sėkmingai išlaikyti B kategorijos vairavimo egzaminą (automatinė pavarų dėžė). Instruktorius kantrus, dėmesingas, Jo pastabos naudingos ruošiantis ne tik egzaminui, bet ir atsakingam tolimesniam dalyvavime eisme.

Nerija

Labiausiai noriu padėkoti ir parekomenduoti vairavimo instruktorių Raimondą. Labai gailiuosi, kad neteko mokytis pas šį vairavimo instruktorių nuo pat pradžių, bet nuostabus jausmas, kad šis žmogus padėjo įgyvendinti mano… Skaityti visą “Nerija”

Indrė

Sveiki! Labai norėčiau rekomenduoti Vairaldos instruktorių Raimondą. Gaila, jog mokinausi ne šioje mokykloje, o čia lankiausi tik papildomom pamokom. Akivaizdus noras padėti ir sukurta atmosfera – 100 balų. Jei… Skaityti visą “Indrė”

Toma Baliūnienė

Nuoširdžiausia padėka ne instruktoriui, o Mokytojui ARUI už kantrybę, perduotas žinias, tikėjimą manimi, kad aš galiu vairuoti, nors pati savimi abejojau. Ačiū už mokymą vairuoti ne “šiltnamio sąlygomis”, bet… Skaityti visą “Toma Baliūnienė”

Jūratė

Labai dėkoju INSTRUKTORUI ARUI UZ GERAS IR PRAKTIŠKAS PAMOKAS,UZ DIDELE KANTRYBE,NUOŠIRDUS DIDELIS AČIŪ.egzaminas išlaikytas.

Sonata

Buvau paėmusi kelias papildomas pamokas pas instruktorių Raimondą prieš regitros egzaminą. Po pamokų egzaminą išlaikiau iš karto! Instruktorius aiškiai nurodo klaidas, duoda patarimų, į ką atkreipti dėmesį, ypač problematiškose… Skaityti visą “Sonata”

Indrė

Didelis ačiū instruktoriui Arūnui, kuris viską puikiai paaiškindavo, ir kantriai atsakinėjo į kiekvieną iškilusį klausimą. Mokykla tikrai pateisina savo vardą. Vienareikšmiškai rekomenduoju!

Gabrielė

Geriausias pasirinkimas norint išmokt vairuot. Didžiausias ačiū instruktorei Agnei Stankevičiūtei už kantrybę, gera nuotaika ir nuoširdžius patarimus. ❤️

Martynas

Labai dėkui instruktoriui Arui už išsamias ir konstruktyvias pamokas. Visada greitai ir lanksčiai rasdavo laiko pamokoms.
Ir bendrai ačiū visai mokyklai už gerą instruktorių ir operatyviai bei efektyviai… Skaityti visą “Martynas”

Gediminas

Į Vairaldos Vairavimo Mokyklą perėjau iš kitos gana žinomos vairavimo mokyklos. Susisiekus su mokykla papasakojau savo patirtį. Netrukus man paskambino Raimondas, Vairaldos Direktorius. Maloniai ir smagiai pasikalbėjome, labai gerai… Skaityti visą “Gediminas”