Atsiliepimai

Daugiau atsiliepimų apie mus galite rasti mūsų “Facebook” paskyroje bei tinklapyje vmreitingai.lt.

Parašykite atsiliepimą

Strong Testimonials form submission spinner.

*

Raminta

Patys geriausi atsiliepimai apie instruktorių Zenoną, taip išmokė vairuoti kad tik išsilaikiusi teises neturėjau nei trupučio baimės važiuoti viena, kantrus, su humoro jausmu kuris padeda nusiraminti, labai gerai paaiškina… Skaityti visą “Raminta”

Simas

Pats didžiausias ačiū instruktoriui Raimundui , to ko nesugebėjo išmokinti ARV , jis išmokė per kelias pamokas! Pačios didžiausios rekomendacijos rinktis šią mokyklą ir būtent šį instruktorių ! Iš… Skaityti visą “Simas”

Ineta

Kai ieškojau vairavimo mokyklos būtent apie šią mokyklą buvo patys geriausi atsiliepimai ir ne bereikalo labai rekomenduoju ir aš. Pradedant mokyklos savininku labai puikus, supratingas žmogus. Labai administratorės malonios,… Skaityti visą “Ineta”

Eva

Dėkoju instruktoriui Zenonui! Jis puikiai paruošė egzaminui, nekėlė streso ir visuomet pakeldavo nuotaiką. Instruktoriaus pastabos buvo labai naudingos, teisingos. Ačiū ir didžiausios… Skaityti visą “Eva”

Akvilė

Labai didelis AČIŪ vairavimo instruktoriui Zenonui. Jo dėka išmokau atsipalaiduoti vairuojant, pajaust vairavimo malonumą. Instruktorius, kuris niekada nepakels balso ir nesukels streso vairuojant. Tikras savo srities specialistas! Didžiausios… Skaityti visą “Akvilė”

Ugnė Klemanskytė

Tikrai nežinau apie geresnę mokyklą, kurioje nėra blogų instruktorių, visi labai šiltai bendraujantys, vairavimo pamokos praeina linksmai, norisi sugrįžti vėl :) Ačiū instruktoriui Giedriui, kuris turėjo tiek kantrybės išmokyt… Skaityti visą “Ugnė Klemanskytė”

Viktorija

Puiki mokykla! Ne veltui tokie geri atsiliepimai. Pradėjau mokytis turbūt po 10m pertraukos, nes prieš tai likau nusivyluis, įsibaiminusi, kompleksuota. Čia man atvėre akis, pakėlė į viršų po suklupimo,… Skaityti visą “Viktorija”

Lina

Dėkoju instruktoriui Zenonui, padėjusiam sėkmingai išlaikyti B kategorijos vairavimo egzaminą (automatinė pavarų dėžė). Instruktorius kantrus, dėmesingas, Jo pastabos naudingos ruošiantis ne tik egzaminui, bet ir atsakingam tolimesniam dalyvavime… Skaityti visą “Lina”

Nerija

Labiausiai noriu padėkoti ir parekomenduoti vairavimo instruktorių Raimondą. Labai gailiuosi, kad neteko mokytis pas šį vairavimo instruktorių nuo pat pradžių, bet nuostabus jausmas, kad šis žmogus padėjo įgyvendinti mano… Skaityti visą “Nerija”

Indrė

Sveiki! Labai norėčiau rekomenduoti Vairaldos instruktorių Raimondą. Gaila, jog mokinausi ne šioje mokykloje, o čia lankiausi tik papildomom pamokom. Akivaizdus noras padėti ir sukurta atmosfera – 100 balų. Jei… Skaityti visą “Indrė”

Toma Baliūnienė

Nuoširdžiausia padėka ne instruktoriui, o Mokytojui ARUI už kantrybę, perduotas žinias, tikėjimą manimi, kad aš galiu vairuoti, nors pati savimi abejojau. Ačiū už mokymą vairuoti ne “šiltnamio sąlygomis”, bet… Skaityti visą “Toma Baliūnienė”

Jūratė

Labai dėkoju INSTRUKTORUI ARUI UZ GERAS IR PRAKTIŠKAS PAMOKAS,UZ DIDELE KANTRYBE,NUOŠIRDUS DIDELIS AČIŪ.egzaminas… Skaityti visą “Jūratė”